Webové stránky pro školy

Školní web nabízíme ve dvou variantách - ve verzích BASIC a FULL.

Vybrané funkce

Grafika na míru

Vzhled webových stránek navrhneme přesně dle požadavků školy. Nepoužíváme žádné šablony, všechny webové stránky kreslíme na míru. Do grafiky můžeme například animovat budovu školy nebo vycházet ze znaků obce a okolí.

Snadná správa obsahu

K webovým stránkám dodáváme redakční systém pro snadnou samosprávu obsahu, který je vytvořený na míru pro potřeby škol. Redakční systém neustále vyvíjíme a přidáváme nové funkce.

Nahrávání přetažením myši

Na webové stránky můžete snadno nahrávat dokumenty, fotografie a videa přetažením myši. Stačí označit libovolný počet souborů v počítači a myší je přetáhnout do okna prohlížeče.

Automatické zmenšení fotografií

Už nemusíte trávit hodiny změnšováním a ořezáváním fotografií, které chcete vložit na školní web. Během hromadného nahrávání redakční systém fotografie automaticky zmenší a ořízne.

Přístupy pro zaměstnance školy

Každý zaměstnanec školy může mít svůj přístup do školních webových stránek. Vedoucí školní jídelny může spravovat pouze sekci jídelny, třídní učitel 1.A pouze svou třídu, vychovatelky přidávat aktuality pouze do školní družiny.

Stránky tříd

Na webových stránkách školy může mít každá třída svou stránku, kam může příslušný pedagog vkládat aktuality, fotografie nebo třeba domácí úkoly. Každá stránka třídy může mít svůj jedinečný vzhled.

Privátní obsah

Všechny fotografie, aktuality nebo dokumenty ke stažení lze individuálně ochránit heslem. Vybrané infromace na webových stránkách školy mohou být viditelné pouze žákům nebo rodičům.

Kalendář akcí

Můžete přehledně v kalendáři akcí zobrazit plánované události ve škole. Kalendář akcí může mít i každá třída vlastní. V interaktivním kalendáři lze listovat po měsících či týdnech.

Mluvící školní web

Všechny přidané aktuality a zprávy, které vložíte na školní web, mohou být automaticky dostupné i v audio verzi. Strojové předčítání textu pomůže zrakově handicapovaným procházet váš školní web.

Mobilní verze

Školní webové stránky automaticky generují i verze pro mobilní telefony a tablety. Dnes zhruba 90% přístupů tvoří mobilní telefony! Mobilní verze je jedna z nejdůležitějších částí školního webu.

Legislativa

Webové stránky tvoříme dle aktuální platné legislativy. Přístupnost webových stránek nevyřeší pouze prohlášení, cookies neznamenají jen infromační lištu a GDPR kontakt na pověřence správy osobních údajů.

Pravidelné aktualizace

Redakční systém neustále vyvíjíme. Našim zákazníkům díky pravidelným aktualizacím přinášíme nové funkce a možnosti, jak vylepšit a rozšířit školní web a to zcela zdarma.

Technická podpora

Přestože je náš redakční systém velmi jednoduchý a intuitivní na ovládaní, nabízíme školám telefonickou a e-mailovou podporu. Předáním nových webových stránek naše spolupráce nekončí.

Zaškolení do redakčního systému

Než nové webové stránky spustíme, zaškolíme vás do redakčního systému online nebo osobně. Ovládání redakčního systému je velice jednoduché, proto vám budeme prezentovat hlavně všechny jeho funkce a možnosti.

Přesun obsahu

Nechce se vám do tvorby nového školního webu, protože je to časově náročné? Ze stávajícího webu přesuneme obsah do nových školních stránek a veškerou administrativu zařídíme my!

Další aplikace

Platíte zvlášť za aplikace na online rozvrhy, výuku, elektronickou žákovskou knížku, matriku, jídelnu, komunikaci s rodiči a další? U nás jsou tyto funkce součástí webu za jednu cenu a spravované z jednoho prostředí!

28.června 2021

Školní web BASIC za 23.000,-Kč

Profesionální webové stránky s redakčním systémem a grafikou na míru za nejnižší možnou cenu. Přístupný web, mobilní verze a HTTPS.
28.června 2021

Školní web FULL za 39.000,-Kč

Grafika a funkcionalita na míru, včetně osobního zaškolení do redakčního systému. Přeneseme obsah z Vašeho stávajícího webu a poskytneme technickou podporu a pravidelné aktualizace.

Vybrané reference

Základní školy

Ukázka webu ZŠ a MŠ Tuněchody

ZŠ a MŠ Tuněchody, Chrudim

www.skolatunechody.cz

Ukázka webu ZŠ Sdružení, Praha

ZŠ Sdružení, Praha

www.zssdruzeni.cz

Ukázka webu ZŠ Věry Čáslavské, Praha

ZŠ Věry Čáslavské, Praha

www.zsverycaslavske.cz

Ukázka webu ZŠ Riegrova, Svitavy

ZŠ Riegrova, Svitavy

www.riegrovka.cz

Ukázka webu ZŠ Dolní Měcholupy, Praha

ZŠ Dolní Měcholupy, Praha

www.kutnohorska.cz

Ukázka webu ZŠ a MŠ Sluníčko

ZŠ a MŠ Sluníčko

www.slunicko.cz

... a desítky dalších!

Vybrané reference

Mateřské školy

Ukázka webu MŠ Hlavní, Mariánské Lázně

MŠ Hlavní, Mariánské Lázně

www.mshlavni.cz

Ukázka webu MŠ Paraplíčko, Havířov

MŠ Paraplíčko, Havířov

www.paraplicko-havirov.cz

Ukázka webu MŠ Siřejovice

MŠ Siřejovice

www.mssirejovice.cz

Ukázka webu MŠ Velké Pavlovice

MŠ Velké Pavlovice

www.msvelkepavlovice.cz

Ukázka webu MŠ Arbesova, Jablonec n/N

MŠ Arbesova, Jablonec n/N

www.msarbesova.cz

Ukázka webu MŠ Husova, Nejdek

MŠ Husova, Nejdek

www.msnejdekhusova.cz

... a desítky dalších!

Máte zájem o spolupráci?