Webové stránky pro školy

Dodáváme webové stránky pro školy s redakčním systémem pro snadnou správu obsahu, který byl vytvořen na míru pro školy.

Co je součástí webových stránek?

Ukázka webu MŠ Hlavní, Mariánské Lázně

Profesionální grafika

Vzhled webových stránek vytvoříme na míru dle Vašich požadavků. Do grafiky lze použít například fotografie budovy Vaší školy nebo můžeme nakreslit libovolnou grafiku. Můžete nám také sdělit pouze preferované barvy a nechat nám volnou ruku při tvorbě Vašich nových školních webových stránek.


Redakční systém

Redakční systém

Redakční systém jsme vytvořili na míru pro školy. Můžete jedním přetažením myši nahrát najednou stovky fotografií nebo dokumentů. Fotografie se automaticky oříznou a zmenší. K vkládání příspěvků můžete využít jednoduchý textový editor. Ke každému příspěvku lze přetažením myši nahrát fotografie nebo dokumenty ke stažení. Dále můžete například vytvářet ankety nebo vkládat události Vaší školy do kalendáře akcí.


Technická podpora

Správa obsahu webových stránek je díky redakčnímu systému jednoduchá. Přesto jsme Vám kdykoliv k dispozici na telefonu nebo emailu, kde nás můžete konktaktovat s Vašimi požadavky, pokud si nebudete vědět s něčím rady.

Přenesení obsahu

Nové školní webové stránky Vám předáme s přeneseným obsahem ze stávajícího webu. Další aktuality a fotogalerie poté můžete vkládat přes redakční systém na míru pro školy, do kterého Vás zaškolíme.

Vybrané funkce redakčního systému

Redakční systém

Články a aktuality

Vkládejte na školní web snadno krátké aktuality nebo rozsáhlé články, ke kterým můžete připojit fotografie, videa nebo libovolné dokumenty ke stažení.


Kalendář akcí

Kalendář akcí

Do kalendáře akcí lze snadno vkládat naplánované akce a události školy. Návštěvník webu si může akce zobrazit po měsících nebo v týdenním plánu. Pokud škola používá Google kalendář, lze ho napojit na webový kalendář akcí.


Fotogalerie

Fotografie a video

Na webové stránky můžete přetažením myši nahrát najednou stovky fotografií, které se při nahrávání automaticky zmenší. Vytvořené fotogalerie lze i ochránit heslem. Stejně snadno můžete na školní web nahrát videa a sdílet je na sociálních sítích.


Redakční systém

Dokumenty ke stažení

Nahrát povinně zveřejňované dokumenty nebo jídelníčky v PDF nebylo nikdy jednodušší. Využijte webové technologie naplno!

NOVINKA! Získejte školní web formou pronájmu!

Plnohodnotné profesionální webové stránky pro školy za měsíční paušál bez dalších poplatků!

Zjistit více